Financieel
- Prijs
- € 850.000,00
- Onder BTW stelsel
- Nee
- Beschikbaarheid
- Vanaf akte
- Opbrengsteigendom
- Ja
In het hart van Blankenberge worden twee voormalige kleinschalige hotels samen te koop aangeboden, gelegen in de Consciencestraat 40 en de Vanderstichelenstraat 9.
Twee afzonderlijke locaties, maar allebei met dezelfde grote troef: een bijzonder centrale ligging, op slechts enkele minuten wandelen van de dijk en vlak bij alles wat Blankenberge te bieden heeft. Winkels, horeca, het casino, openbaar vervoer en de kusttram bevinden zich allemaal in de onmiddellijke omgeving. Hier woon je straks dicht bij zee én met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
Voor beide gebouwen werd reeds een omgevingsvergunning voor residentiële herontwikkeling verleend: 5 appartementen in de Consciencestraat 40 en 4 appartementen in de Vanderstichelenstraat 9.
Samen vormen beide panden zo een vergund project voor 9 appartementen.
De gebouwen dienen gerenoveerd te worden en bieden de mogelijkheid om het vergunde project verder te realiseren binnen de voorwaarden van de verleende vergunningen.
Twee gebouwen met een verleden, op twee mooie plekken in Blankenberge, klaar voor een nieuw hoofdstuk.
De panden zijn gelegen in woongebied, zijn niet overstromingsgevoelig en er geldt geen voorkooprecht. Er werd geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd en er is geen verkavelingsvergunning.
Vraagprijs voor beide gebouwen samen: € 850.000.
Voor meer informatie: 0486 52 33 64 – info@chrisline.be – www.chrisline.be